VIVA | פונדקאות בארץ, פונדקאות בישראל
צרו קשר: 052-2860257

מי אנחנו ?

VIVA פונדקאות הוקמה בשנת 2011 במטרה לעזור לזוגות ויחידים לממש את חלומם ולהביא לעולם את ילדיהם.
במגבלות חוקי מדינת ישראל והעדר זמינות פונדקאיות מקומיות, האפשרויות לפונדקאות בחו"ל הופכות את החלום לאפשרי.
לאור מורכבותו של התהליך, הוא מלווה בחששות רבים, כגון: ריחוק ממיקומה של הפונדקאית, חוסר השליטה על ההליך הרפואי, הצורך בהליכים חוקיים (על פי חוקיה של כל מדינה ומדינה), רישומי הורות ושיבה חוקית לישראל. כל אלה עלולים להוות לעיתים חסמים, ועלולים להקשות על מימוש החלום.

אנחנו ב VIVA, כל אחד ואחת על פי תחום המומחיות, מבינים היטב, מניסיון אישי, את ההתלבטויות והקשיים הכרוכים בתהליך הפונדקאות. אנו גם מבינים היטב את החשיבות הרבה שבבחירת השותפים לדרך איתם אתם כורכים את גורלכם.            

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גל סבה, מנהל VIVA
גל בעל תואר ראשון בכלכלה וניסיון כמנהל בחברת מדיה בינלאומית.
ליווה ומלווה עשרות זוגות בתהליך הפונדקאות על כל היבטיו, בארץ ובחו"ל. בתחום הפונדקאות וה IVF משנת 2009.

גל רבינר יפה, מנהלת לקוחות VIVA
בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וניסיון עשיר כמנהלת שיווק בחברת תוכנה.
אמא לשלושה ילדים שעזבה את עולם המחשבים לאחר לידת בנה השלישי והחלה ללוות זוגות בתהליכי פונדקאות.

מעין גרינוולד, מנהלת לקוחות VIVA
בעלת תואר ראשון בתקשורת עם נסיון רב כמנהלת תקשורת שיווקית בחברות הייטק.
אמא לעמית. לאחר שנים רבות בעולם ההייטק, החליטה לשנות כיוון וכך החלה ללוות זוגות בדרכם להגשים את חלום ההורות.

מירב רוזנס, מנהלת קשרי לקוחות VIVA
בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית עם התמחות בפרט ומשפחה. תואר שני במנהל עסקים, עם נסיון רב בשירות וקשרי לקוחות. 
הפכה לאמא לנעמה וטליה אחרי שנים רבות של ציפייה ולכן רואה בהורות דבר משמעותי ונפלא ביותר. רואה בתפקידה בויוה כשליחות לעזור לאנשים הרוצים להביא ילדים לעולם ולהגשים את עצמם גם כהורים. 

פרופ´ יונה תדיר – מנהל רפואי של VIVA (ומומחה בתחום ה IVF)
פרופסור לגינקולוגיה ומיילדות באוניברסיטאות תל אביב וקליפורניה.
מחלוצי הפריות המבחנה בישראל, הקים וניהל את יחידת ה IVF  בבי"ח בילינסון והיה הראשון שפתח ויישם את מסלול טיפולי הפונדקאות לזוגות ישראלים בארה"ב.
עשרות ילדים שנולדו ממסלול זה חיים בישראל, ולחלקם אף אח או אחות שבאו לעולם אחריהם במסלול איכותי זה.  בשנים האחרונות הרחיב את מעגל העיסוק גם לטיפול רב תחומי בבעיות שרירני הרחם.

ד"ר מירי תדיר, פסיכולוגית קלינית ושיקומית
בעלת ניסיון רב בליווי זוגות המתמודדים עם בעיית פוריות, הורות ופונדקאות בישראל ובחו"ל.

שותפות מסלול ארה"ב - ד"ר מיקי קופלר רופא IVF בכיר 
רופא ישראלי בוגר הטכניון, מומחה לפוריות שהתמחה ועובד באופן קבוע בארה"ב, במרכז טיפולי הפוריות בקליפורניה (HRC). מרכז זה הוא הגדול ביותר בחוף המערבי של ארה"ב עם ניסיון של מעל עשרים שנה ושיעורי הצלחה מהטובים בעולם.  מדובר ברפואה אמריקאית מתקדמת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ואשר יש בה את כל יכולות הטיפול האפשריות כיום. (פרטים על שיעורי ההצלחה מתוך הרישומים המקוריים של האגודה האמריקאים לפוריות  ASRM - SART בעמוד מסלול ארה"ב באתר זה). 

שותפות מסלול ארה"ב - גב´ קריסטי מונטגומרי מנהלת סוכנות הפונדקאיות בארה"ב
מנהלת (Surrogate Parenting Services -  SPS) -  ויחד איתה, צוות מגוון ומנוסה של בעלות מקצוע בכל הקשור לאיתור פונדקאיות ולווי לאורך כל שלבי ההיריון בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום זה. 
באתר SPS ניתן למצוא פרטים על התכנית הבינלאומית.
מדובר באחת מקבוצות הפונדקאות הוותיקות והמנוסות בארה"ב.  כאמור, עשרות ילדים נולדו לזוגות ישראלים באמצעות השת"פ עם שרותי קריסטי וצוותה. לאחרונה אף התקיים בישראל מפגש בין ההורים הישראלים אסירי התודה, הילדים שנולדו, וקריסטי. צוות זה ילווה את הזוגות הישראלים בכל הנדרש, החל משלב איתור הפונדקאית המתאימה, התאמת תרומת הביציות במקרים הנדרשים, חתימת החוזים, לווי ההיריון, הלידה, רישום כחוק בארה"ב, ועד קבלת פספורט אמריקאי, וויזה בקונסוליה הישראלית בלוס אנג´לס.  
יודגש כי קליפורניה, כמדינה הליברלית ביותר בארה"ב, מגבה את טיפולי הפונדקאות לזוגות דו וחד מיניים, או לבודדים, ומקנה הליך חוקי, מסודר ומבוקר. 

    
שותפות מסלול ארה"ב - ד"ר נורית וינקלר 
ד"ר וינקלר סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטת פאביה, אשר באיטליה, בהצטיינות יתרה והתמחתה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת בראון, שם זכתה בפרסים רבים על הוראה ומחקר. לאחר השלמת ההתמחות באירופה וישראל עברה לארה"ב ליישם את השיטות והגישות המיוחדות שלמדה. 

     
שותפות מסלול אוקראינה - ד"ר יוליאנה דורופייאבה 
מהרופאות המובילות באוקראינה בתחום ההפריה החוץ גופית. בעשר השנים האחרונות צברה ניסיון כגניקולוגית, מיילדת וכמומחית בטיפולי פריון וכיום היא הרופאה הראשית בקליניקה השותפה שלנו בלבוב. 

הקליניקה הינה חלק מרשת מרפאות אירופאית שמרכזה בשבדיה ולכן גם עומדת בסטנדרטים של האיחוד האירופאי ובתקן האירופאי שהוא מהמחמירים בעולם .

     
 

 

פונדקאות  פונדקאות בחו"ל  פונדקאות בארה"ב  פונדקאות בהודו  פונדקאות בנפאל תרומת ביצית  מפת אתר
Blacknet.co.il - בניית אתרים