פונדקאות
צרו קשר: 052-2860257

פונדקאות - כולל תרומת ביצית

 

תהליך זה רלוונטי לזוגות, זוגות גברים או יחידים שיש להם צורך בתרומת ביציות כשלב מקדים להליך  הפונדקאות.

VIVA מספקת תמיכה לפני, בזמן ואחרי הלידה. להלן הסבר, שלב שלב מתחילת התהליך ועד לסופו המרגש... 

פגישת ייעוץ ראשונה ההכרות הראשונית והחיבור האישי איתנו, כמי שילוו אתכם לכל אורך התהליך, הוא השלב הראשון בתהליך. מלבד היכרות אישית בשלב זה תתרשמו מאיכות הרפואה, הפונדקאיות, תאור המתקנים הרפואיים (על פי מסלול הבחירה) ומהירות השירות שאנו מציעים. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ונשמח להרחיב ולהסביר לעומק על מגוון השרותים שלנו.

חתימה על חוזים: בשלב זה תעברו על החוזים, תקבלו הסבר על המקובל בהקשר זה ותוכלו להעיר הערות לקראת החתימה על חוזה מול VIVA, הפונדקאית, סוכנות התורמות והקליניקה הרפואית. בשלב זה נהיה זמינים עבורכם לענות על כל שאלה ויוסברו סעיפי החוזים השונים הנדרשים על פי החוק. 

מהיכן יגיעו הגנים שיועברו לילדי? מגוון רחב של תורמות, מסוכנויות מארה"ב, אוקראינה ודרום אפריקה, יאפשר לכם לבחור את התורמת המתאימה עבורכם. בשלב זה נעביר לכם פרופילים מלאים של התורמות שתבחרו, כולל היסטוריה רפואית.

יש הריון! עם הכניסה להריון הפונדקאית שלכם (לעיתים יחד ילדה הקטן) עוברת למגורים ייעודיים שמספקת לה החברה השותפה שלנו בהודו. במהלך חודשי ההיריון הפונדקאית שלכם מקבלת טיפול חם ואוהב שכולל את כל הבדיקות, התרופות והויטמינים הדרושות לה.  

בשלב זה נעביר לכם את כל הבדיקות הרפואיות הדרושות בשלבי ההיריון השונים, על רמת לוודא שההיריון תקין. 

בן או בת? ביום הלידה אתם כבר תהיו בחדר הלידה ותחכו לרך הנולד. בתקופה שלאחר הלידה, תישארו זמן מה בארץ היעד, עד להשגת האישורים הנדרשים להבאת הילד ארצה. לרוב תקופה זו עורכת בין שלושה שבועות לחמישה שבועות (ולעיתים מתאפשר לצאת עוד קודם עם דרכון מקומי). 
בשלב זה נספק לכם חלק מהציוד הדרוש לטיפול בתינוק, נדאג לטיפול מהיר של העו"ד בארץ והשגרירות לטובת חזרה מהירה הביתה. 

מה עושים עכשיו? אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יועצת מקסימה שתשמח ללוות אתכם בתקופה הראשונה עם התינוק (ועוד טרם הלידה), להדריך ולהכווין אתכם בצעדכם הראשונים בעולם ההורות.

                                                                                                                                                                                              
  


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פונדקאות  פונדקאות בחו"ל  פונדקאות בארה"ב  פונדקאות בהודו  פונדקאות בנפאל תרומת ביצית  מפת אתר
Blacknet.co.il - בניית אתרים