צרו קשר: 052-2860257

פונדקאות - ללא תרומת ביצית


תהליך זה רלוונטי לזוגות או יחידים שאין להם צורך בתורמת ביציות לטובת כניסה לתהליך הפונדקאות.
VIVA מספקת תמיכה לפני, בזמן ואחרי הלידה. להלן הסבר, שלב שלב מתחילת התהליך ועד לסופו המרגש... 

פגישת ייעוץ ראשונה ההכרות הראשונית והחיבור האישי איתנו, כמי שילוו אתכם לכל אורך התהליך, הוא השלב הראשון. מלבד היכרות אישית, בשלב זה תתרשמו מאיכות הרפואה, הפונדקאיות, תאור המתקנים הרפואיים (על פי מסלול הבחירה) ומהירות השירות שאנו מציעים. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ונשמח להרחיב ולהסביר לעומק על השירותים שלנו.

חותמים על חוזים בשלב זה תעברו על החוזים, תעירו הערות ותחתמו על חוזה מול VIVA והמסלול בו תבחרו.  בשלב זה נהיה זמינים עבורכם לענות על כל שאלה ויוסברו סעיפי החוזים השונים הנדרשים על פי החוק.

הטסת עוברים מוקפאים (אופציה 1) - למי שמעוניינת לעבור את טיפול ההפריה בארץ, ניתן לשלוח את העוברים המוקפאים שנוצרו בארץ ובכך לחסוך את הצורך לטוס ולהימנע מהטיפול הרפואי במדינה בה בחרתם לעבור את הליך הפונדקאות. 
 
טסים לטיפול בחו"ל (אופציה 2) בשלב זה יהיה עליכם להגיע לטיפול ה IVF. זו תהיה גם ההזדמנות שלכם להכיר ולפגוש את הרופאים והמתקנים הרפואיים – לטובת הביטחון האישי שלכם בתהליך. בשלב זה נספק לכם את המידע על המלונות המומלצים הקרובים לקליניקה, על הטיסות הטובות ביותר ונתאם עבורכם את הפגישות במקום. 
 
יש הריון! לאחר קבלת תוצאה חיובית לבדיקת ההריון, כתלות בארץ בה מבוצע התהליך, הפונדקאית שלכם עוברת למגורים ייעודיים (מלבד בארה"ב בה הפונדקאית נמצאת במעקב צמוד של הרופא המטפל). במהלך חודשי ההיריון הפונדקאית שלכם מקבלת טיפול חם ואוהב שכולל את כל הבדיקות, התרופות ותוספי המזון במידה ונדרשים.בשלב זה נעביר לכם את כל תוצאות הבדיקות הרפואיות הדרושות בשלבי ההיריון השונים, על רמת לוודא שההיריון מתקדם באופן תקין.  

בן או בת? ביום הלידה תוכלו להיות בחדר הלידה (על פי הוראות בית החולים בו תתרחש הלידה) ובמהלך האשפוז שלאחרי הלידה. תידרש נוכחות במקום, עד להשגת האישורים הנדרשים לקראת הבאת הילוד ארצה. לרוב תקופה זו נמשכת 3-5  שבועות (לעיתים מתאפשר לצאת עוד קודם עם דרכון מקומי). בשלב זה נספק לכם חלק מהציוד הדרוש לטיפול בתינוק, נדאג לטיפול מהיר של העו"ד בארץ והשגרירות לטובת חזרה מהירה הביתה.  

מה עושים עכשיו? אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יועצת מקסימה שתשמח ללוות אתכם בתקופה הראשונה עם התינוק (ועוד טרם הלידה), להדריך ולכוון אתכם בצעדכם הראשונים בעולם ההורות.                                                                                                                                                                                                                                                                 
 

   פונדקאות  פונדקאות בחו"ל  פונדקאות בארה"ב  פונדקאות בהודו  פונדקאות בנפאל תרומת ביצית  מפת אתר
Blacknet.co.il - בניית אתרים