צרו קשר: 052-2860257

הפונדקאיות בארה"במדובר במסלול הפונדקאות הוותיק ביותר  אשר ייושם למבקשי שרות זה מישראל. 

מדינת קליפורניה נחשבת ליברלית ביותר בארה"ב ויש בה גיבוי לטיפולי פונדקאות לזוגות דו וחד מיניים, או לבודדים, מה שמבטיח הליך מסודר ומבוקר.

איתור הפונדקאיות נעשה על פי קריטריונים קשוחים של התאמה, בריאות, מעקב פסיכולוגי לפני ובזמן ההריון, חוזים הנעשים ע”י שני עורכי דין נפרדים (להורים המיועדים, לפונדקאית , ולבעלה במקרה של פונדקאית נשואה).  

במסגרת חוקי קליפורניה נרשמים המעורבים בבית המשפט כבר בשלבי ההריון המוקדמים ובכך מובטח הליך מסודר וחסר הפתעות. עם הלידה נרשם/ת הנולד/ת ע”ש ההורים מזמיני השרות, תוך ימים ספורים מונפק פספורט אמריקאי, ויזה ישראלית, וחזרה הביתה לישראל במועד המתאים לפי נוחות ההורים.

שרותי מלונאות במחירים סבירים מובטחים כחלק מהשרות, וצמצום מספר הנסיעות לקליפורניה מתאפשר עקב מעורבות הישראלים בצוות.

על מרפאת הפוריות בה מבוצעים הטיפולים, תוכלו ללמוד בלשונית המתאימה באתר.

                                                                                                                                               
  
מנהלת סוכנות הפונדקאיות (Surrogate Parenting Services SPS) גב´ קריסטי מונטגומרי

מנהלת הסוכנות הינה אחת המוכרות והוותיקות בתחום, לצידה צוות מגוון ומנוסה של בעלות מקצוע בכל הקשור לאיתור פונדקאיות ולווי לאורך כל שלבי ההיריון בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום זה.  

באתר SPS ניתן למצוא פרטים על התכנית הבינלאומית.  
 
מדובר באחת מקבוצות הפונדקאות הוותיקות והמנוסות בארה"ב.  כאמור, עשרות ילדים נולדו לזוגות ישראלים באמצעות השת"פ עם שרותי קריסטי וצוותה, ולאחרונה אף התקיים בישראל מפגש בין ההורים הישראלים אסירי התודה, הילדים שנולדו, וקריסטי.  צוות זה ילווה  יאת הזוגות הישראלים בכל הנדרש, החל משלב איתור הפונדקאית המתאימה, התאמת תרומת הביציות במקרים הנדרשים, חתימת החוזים, לווי ההריון, הלידה, רישום כחוק בארה"ב, ועד קבלת פספורט אמריקאי, וויזה בקונסוליה הישראלית בלוס אנג´לס.  יודגש כי קליפורניה, כמדינה הליברלית ביותר בארה"ב, מגבה את טיפולי הפונדקאות לזוגות דו וחד מיניים, או לבודדים, ומקנה הליך מסודר.
 

פונדקאות  פונדקאות בחו"ל  פונדקאות בארה"ב  פונדקאות בהודו  פונדקאות בנפאל תרומת ביצית  מפת אתר
Blacknet.co.il - בניית אתרים