פונדקאות בארה"ב
צרו קשר: 052-2860257

הקליניקה בארה"ב

ויוה פונדקאות עובדת בשיתוף עם מרפאות הפוריות המובילות בארה"ב וביניהם:

HRC Fertility

מרפאת הפוריות בה מבוצעים הטיפולים היא מהגדולות המוכרות והמנוסות בארה”ב. 

המרפאה ממוקמת באחד האזורים היוקרתיים ביותר בניו פורט ביץ´ (New Port Beach Californiaמדרום  ללוס אנג´לס, מרכז זה ניתן למצוא את המיטב שאמריקה מציעה, כולל חדרי אשפוז פרטיים וטיפול אישי ומסור של אנשי הצוות והרופא הבכיר המטפל (דר´ מיקי קופלר).

אחוזי ההצלחה של המרפאה, בהתאם לאתר הרשמי והמבוקר של האגודה האמריקאית לפוריות SART הינם מהגבוהים בארה"ב. 

גם הסטטיסטיקה וחוות הדעת באתר הרשמי של ארגון Man having babies (על כל המגבלות) מדרג את HRC בראש הרשימה. 

כפי שתוכלו ללמוד מנתוני ה SART, אחוזי ההצלחה של טיפולי פונדקאות הם הגבוהים ביותר, מאחר ונעשה שימוש בנשים פוריות, עם או בלי שימוש בתרומת ביציות, מה שמשפר עוד יותר את אחוזי ההצלחה.

                                                                                                                                       
  

הצוות המעורב בתכנית VIVA ארה”ב: 

פרופ´ יונה תדיר – מנהל רפואי של VIVA (ומומחה בתחום ה IVF)

פרופסור לגינקולוגיה ומיילדות באוניברסיטאות תל אביב וקליפורניה.
מחלוצי הפריות המבחנה בישראל, הקים וניהל את יחידת ה IVF  בבי"ח בילינסון והיה הראשון שפתח ויישם את מסלול טיפולי הפונדקאות לזוגות ישראלים בארה"ב. עשרות ילדים שנולדו ממסלול זה חיים בישראל, ולחלקם אף אח או אחות שבאו לעולם אחריהם במסלול איכותי זה. בשנים האחרונות הרחיב את מעגל העיסוק גם לטיפול בבעיות שרירני הרחם.

ד"ר מיקי קופלר
רופא ישראלי בוגר הטכניון, מומחה לפוריות שהתמחה ועובד באופן קבוע בארה"ב, במרכז טיפולי הפוריות (HRC) . מרכז זה הוא הגדול ביותר בחוף המערבי של ארה"ב עם ניסיון של מעל עשרים שנה ושיעורי הצלחה מהטובים בעולם.  מדובר ברפואה אמריקאית מתקדמת בסטנדרדים הגבוהים ביותר ואשר יש בה את כל יכולות הטיפול האפשריות כיום. 
 
 
 
 
 
Pacific Fertility Center

מרכז הפוריות בלוס אנג´לס הינו אחד המרכזים הגדולים והמובילים ביותר בארה"ב והוא פועל כבר למעלה מ- 20 שנה. המרכז הוקם על ידי צוות שאנשיו נחשבים לחלוצים בתחום ההפריה. המרכז עובד בצמוד ובשיתוף פעולה עם אוניברסיטת UCLA  היוקרתית, המשקפת את איכות והסטנדרט הגבוה בו עומדת המרפאה.

הרופאה המובילה במרכז היא דוקטור נורית וינקלר, המתמחה באבחון וטיפול במגוון מצבים של אי-פוריות. המרכז עושה שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר בהקשר לטיפולי פוריות וסייעה כבר לאלפי מטופלים לבנות את משפחתם. 

המרפאה הייתה הראשונה לעשות שימוש בטכנולוגיית ה – ICSI Intracytoplasmic sperm injection וחלוצה בעוד מגוון טיפולים פורצי דרך בשנים האחרונות. 
 
הצוות המעורב בתכנית VIVA ארה”ב: 
 
ד"ר נורית ווינקלר
ד"ר וינקלר סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטת פאביה, אשר באיטליה, בהצטיינות יתרה והתמחתה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת בראון, שם זכתה בפרסים רבים על הוראה ומחקר. לאחר השלמת ההתמחות באירופה וישראל עברה לארה"ב ליישם את השיטות והגישות המיוחדות שלמדה.
 
ד"ר וינקלר מבינה שכל מטופל הוא ייחודי עם צרכים סוציאליים, רפואיים ורגשיים שונים. ככזו היא מאמינה שכל טיפול צריך להיות תפור באופן אישי לכל מטופל ולא לעבוד לפי פרוטוקול כללי. 
 
דוקטור ווינקל הינה ישראלית לשעבר ודוברת עברית, איטלקית ואנגלית.


פונדקאות  פונדקאות בחו"ל  פונדקאות בארה"ב  פונדקאות בהודו  פונדקאות בנפאל תרומת ביצית  מפת אתר
Blacknet.co.il - בניית אתרים